Zájazdy do New Yorku

Láka vás navštíviť „hlavné mesto sveta“? Odvážte sa na veľkú cestovateľskú výzvu a spoznajte New York spolu s HokejTour.sk!

Letecké zájazdy do New Yorku v cene od 990 € / osoba obsahujú:

 • LETENKY
  • vhodné spojenia: Viedeň – New York, Košice – New York, Budapešť – New York
  • letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
  • vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • podľa dostupnosti NHL (hokej), NBA (basketbal), MLB (bejzbal), NFL (americký futbal), MLS (futbal)
  • odporúčame doobjednať aj vstupenky na ďalšie miestne atrakcie
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájazdoch v New Yorku asistujú našim klientom skúsení delegáti
 • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre hokejové zájazdy v cene 5,5 € / osoba / deň
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o letenkách, vízach, ubytovaní, stravovaní, vstupenkách na zápasy a o doplnkovom programe.

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO NEW YORKU S CK HOKEJTOUR:

 1. Obrovský, rušný, impulzívny. New York si buď zamilujete navždy a budete sa chcieť čo najskôr vrátiť alebo sa pre vás stane vstupnou bránou do ďalších atraktívnych miest v USA a Kanade.
 2. V New Yorku + okolí sídlia hneď 3 kluby NHL (Rangers, Islanders, Devils), 2 kluby NBA (Knicks, Nets), 2 kluby MLS (Red Bulls, City FC), 2 kluby MLB (Yankees, Mets) a 1 klub NFL (Jets). Že ste si nevybrali? Čítajte ďalej!
 3. Ak je New York hlavné mesto sveta, ostrov Manhatten je jeho centrom. Deň za dňom postupe objavíte Central Park, 5th Avenue s ikonickými mrakodrapmi, z blízka si obzriete Sochu Slobody. Tip pre odvážnych: čo tak spoznať New York z vtáčej perspektívy počas prehliadky vrtuľníkom?
 4. Ako sa to dá všetko stihnúť za pár dní? Skúsení delegáti CK HokejTour.sk vám pripravia taký intenzívny zážitok, ako nikto iný.
 5. Zájazdy do USA organizujeme už od sezóny 2013/2014. Garantujeme najlepší pomer kvalita : cena na trhu a ponúkame vám naše skúsenosti na zabezpečenie dovolenky vášho života 🙂

new york - socha slobody - hokejtour

Odporúčaný program zájazdu:

PONDELOK: Odlet do New Yorku. Po prílete (časový posun – 6 hodín) presun na hotel a ubytovanie. Relax po precestovanom dni, spoločná večera s delegátom.

UTOROK: Zoznámenie sa s prostredím a dopravou. Voliteľná prehliadka mesta s delegátom (Central Park, 5th Avenue, Times Square). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

STREDA: Voliteľný program s delegátom (Madison Square Garden – prehliadka štadióna, nákup suvenírov v oficiálnom FAN shope, Empire State Building, Grand Central Terminal). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

ŠTVRTOK: Voľný deň (napr. aktívny odpočinok alebo nákupy).

PIATOK: Voliteľný program s delegátom (Socha slobody, 9/11 Memorial, Wall Street). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

SOBOTA: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod) a presun na letisko. Neskôr odlet z New Yorku.

NEDEĽA: Návrat do Viedne v priebehu dňa (časový posun + 6 hodín)

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na miesto a čas odletu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. Ponuku všetkých zájazdov do New Yorku nájdete TU.

new york - hokejtour - zájazd - slovensko

Máte otázky alebo požiadavky? Vyplňte nasledujúci formulár a čoskoro vás budeme kontaktovať!

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Vyjadrenia klientov zo zápasov NY Rangers, NY Islanders

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

 • rangers - vstupenky na hokej - listky na hokej - hokejtour - co robit v new yorku
  Touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz poďakovať za zájazd do NY na trojzápas NHL. Predovšetkým chcem vyzdvihnúť prácu slovenského delegáta, ktorý nám bol nápomocný kedykoľvek sme sa na neho obrátili. Zápasy NHL boli nezabudnuteľným zážitkom, samozrejme sme radi, že sme mali možnosť vidieť aj Cháru, Cehlárika a Haláka v akcii  už teraz zvažujeme ďalší zájazd, no tentokrát na opačnú stranu do Moskvy na zápasy KHL  ešte raz obrovská vďaka .
  Lukáš Gábrik | NY Islanders - Arizona, New Jersey Devils - Arizona, NY Rangers - Boston | 10.11.2019
 • new york socha slobody
  Zájazd bol zorganizovaný výborne, skvelý podiel športu a poznávania .
  Andrea Rovňanová | NY Islanders - Arizona, New Jersey Devils - Arizona, NY Rangers - Boston | 31.10.2019

O kluboch

NY Rangers

Jazdci z Manhattanu sú podľa hodnotenia časopisu Forbes najhodnotnejším klubom NHL. Organizácia so slávnou históriou, patrí medzi tzv. Orignal six, šesticu pôvodných klubov, ktoré stáli pri založení NHL. Rangers sú súčasťou Metropolitnej divízie, východnej konferencie a po bezútešnej ére nakupovania predražených vyhasnutých hviezd, sa znova zaradili medzi špičku NHL. Svoje domáce zápasy hrávajú v legendami opradenej Madison Square Garden, no naposledy v nej Stanley Cup oslavovali dávno, v roku 1994. Veľká rivalita panuje najmä s ďalšími dvoma Newyorskými klubmi NY Islanders a New Jersey Devils.

NY Islanders

Ostrovania to majú v súčasnosti ťažké. Dlhodobá nekoncepčná práca v klube spôsobila nielen sťahovanie z domáceho Long Islandu do nehokejového Brooklynu, ale hlavne to, že sa z klubu, ktorý v 80 rokoch vytvoril jednu z najslávnejších dynastí profesionálneho športu, stalo mužstvo bez výsledkov a s minimom fanúšikov. Zo zisku Stanleyho pohára sa hráči Islanders naposledy tešíli v roku 1983. Momentálne klub pôsobí v Metropolitnej divízii, východnej konferencie NHL a jeho rivalmi sú okrem New Yorku Rangers aj New Jersey Devils.