O nás

Všetci v HokejTour milujeme šport a cestovanie. Naším cieľom je ukázať vám, aká krásna je kombinácia týchto dvoch odvetví. 

15 rokov zážitkov, ktoré spoločne prežívame dodnes.

Vysoké ambície a tvrdá drina nás dostali na priečku najväčšej športovej cestovnej kancelárie na Slovensku, pôsobiacej aj v Rakúsku, Maďarsku a Česku.

Máme sny, ciele a plány, ktoré postupne meníme na realitu. Každý z nás je výnimočný v niečom inom a dokopy tvoríme jeden tím. Spoločnými silami nám ide o to, aby sme čo najväčšiemu počtu z vás mohli sprostredkovať najlepší svetový šport na vlastné oči. Všetci totiž vieme, že ide o zážitky, na ktoré následne vy aj my spomíname do konca života.

Top destináciou New York

Vznikli sme v roku 2008 a odvtedy na sebe konzistentne pracujeme,, pretože si uvedomujeme, že trh sa vyvíja, šport sa globalizuje, vy sa meníte a spolu s vami aj my. Jeden zo zakladateľov Matej Očenáš je dodnes kľúčovým kúskom skladačky našej firmy. Druhý muž, ktorý stál pri zrode, Július Turček, známy z podcastu VAR, dnes pôsobí na pozícii ambasádora.

Sídlo CK je v Bratislave a okrem svojich interných zamestnancov sa o vaše pohodlie starajú aj externých spolupracovníci, delegáti. Tí pôsobia v najnavštevovanejších mestách ako sú New York, Boston, Chicago, Florida, LA či Las Vegas.

 

 

Hokej nie je len o NHL

Stovky z vás s nami pravidelne navštevujú MS v hokeji a spoločne zažívame aj zámorské ligy – basketbalovú NBA a hokejovú NHL. Na našom partnerskom portáli www.futbaltour.sk vám radi pripravíme ponuky aj na tenisové Grandslamy, formulu 1, boxerské zápolenia, rugby a samozrejme futbal.

K dnešnému dňu máme vyše 150-tisíc nadšených klientov a neexistuje pre nás nič, čo by bolo nedosiahnuteľné. Vieme vám zájazdy upraviť na mieru, radi si vypočujeme vaše požiadavky a prispôsobíme našu ponuku tomu, čo vám vyhovuje. Od prvého dňa sme totiž športovými fanúšikmi a milujeme, čo robíme. A práve to nás zrejme odlišuje od tradičných firiem, láska k činnosti, ktorú sa k vám pokúšame každým jedným zájazdom priviesť.