O nás

Cestovná kancelária Premier Sport Tour, s.r.o., ktorej súčasťou je FutbalTour.sk, HokejTour.sk a SportsTour.sk bola založená v máji 2011, pričom nadviazala na pôvodnú spoločnosť Poď Na Futbal, ktorá fungovala od roku 2008.

Hlavným zámerom CK je ponúknuť kvalitný a kompletný servis športovým priaznivcom a klientom, ktorí majú záujem navštíviť najlepšie zápasy.

DSC_0052

  • Sídlo CK je v Bratislave a aktuálne má spoločnosť 14 interných zamestnancov plus ďalších externých spolupracovníkov-delegátov pôsobiacich v najnavštevovanejších mestách ako sú Moskva, New York, Boston, Chicago, LA či Las Vegas.
  • Spolupracujeme výhradne s overenými a spoľahlivými partnermi.
  • Medzi spokojnými klientmi sú desiatky menších či väčších firiem, ktoré prekvapili svojich obchodných partnerov, upevnili vzťahy alebo potešili zamestnancov výletom za hokejom. Z našich zákazníkov sa stávajú pravidelní klienti a partneri. Spolupracujeme s HC Slovan Bratislava, Digi Sport a ďalšími. 
  • Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Pripravíme optimálny zájazd na mieru. Prečítajte si blogy zo zájazdov.
  • Pre náročnejšiu klientelu zabezpečíme VIP vstupenky a kompletný servis.

Z lásky k hokeju!

DSC_0040 DSC_0038 DSC_0041 DSC_0049