Zájazdy do Miami

Welcome to Miami, zažite luxus a hokej pod palmami! Súčasťou zájazdu je aj nezabudnuteľná pľavba loďou po Karibiku.

Letecké zájazdy do Miami v cene od 1790 € / osoba obsahujú:

 • LETENKY
  • vhodné spojenia: Viedeň – Miami, Košice – Miami, Budapešť – Miami
  • letiskové transfery sú v cene zájazdu
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
  • vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • podľa dostupnosti NHL (hokej), NBA (basketbal), MLB (bejzbal), NFL (americký futbal), MLS (futbal)
  • odporúčame doobjednať aj vstupenky na ďalšie miestne atrakcie
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájazdoch na Miami asistujú našim klientom skúsení delegáti
 • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre hokejové zájazdy v cene 5,5 € / osoba / deň
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o letenkách, vízach, ubytovaní, stravovaní, vstupenkách na zápasy a o doplnkovom programe.

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ NA MIAMI S CK HOKEJTOUR:

 1. Na dokonalé spoznanie Miami a okolia je potrebná detailná príprava. Radi ju za vás absolvujú naši delegáti, ktorí vás autami prevedú tým najlepším, čo juh Floridy ponúka. Vám sa stačí iba správne naladiť a vychutnať si neopakovateľný zážitok.
 2. Na Floride sídlia hneď 3 kluby NFL (Dolphins, Buccaneers, Jaguars) a po 2 kluby NHL (Panthers, Lightning), NBA (Heat, Magic), MLS (Inter Miami, Orlando City) a MLB (Marlins, Rays). Že ste si nevybrali? Čítajte ďalej!
 3. Deň za dňom postupne objavíte najatraktívnejšie miesta Miami na čele so South Beach, Key Biscayne a Little Havana. Na spoznávacích výletoch autom objavíte Everglades park či najjužnejší bod USA Key West a dovolenku zavŕšite víkendovou plavbou na výletnej lodi so zastávkou na Bahamách.
 4. Ako sa to dá všetko stihnúť za pár dní? Skúsení delegáti CK HokejTour.sk vám pripravia taký intenzívny zážitok, ako nikto iný.
 5. Zájazdy do USA organizujeme už od sezóny 2013/2014. Garantujeme najlepší pomer kvalita : cena na trhu a ponúkame vám naše skúsenosti na zabezpečenie dovolenky vášho života 🙂

Odporúčaný program zájazdu:

PONDELOK: Odlet do Miami. Po prílete (časový posun – 6 hodín) presun na hotel a ubytovanie. Relax po precestovanom dni, spoločná večera s delegátom.

UTOROK: Zoznámenie sa s prostredím a dopravou. Voliteľná prehliadka mesta s delegátom (Ocean Drive, Lincoln Road). Relax na South Beach a v Lummus Parku.

STREDA: Voliteľný program s delegátom (jazda na „airboats“ v národnom parku Everglades). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

ŠTVRTOK: Voliteľný program s delegátom (výlet na Key West so zastávkou v Little Havana). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

PIATOK: Nákupy, neskôr presun do prístavu na víkendovú plavbu loďou po Karibiku.

SOBOTA: Celodenná plavba po Karibiku s množstvom aktivít na palube lode (kultúrne vystúpenia, športové aktivity, kasíno a iné)

NEDEĽA: Celodenná zastávka na Bahamách – voľný program.

PONDELOK: Návrat lode do Miami. Presun na letisko a odlet z USA. Návrat do Viedne nasledujúce deň. (časový posun + 6 hodín)

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na miesto a čas odletu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. Ponuku všetkých zájazdov do Miami nájdete TU.

florida - hokejtour - zájazd - slovensko

Máte otázky alebo požiadavky? Vyplňte nasledujúci formulár a čoskoro vás budeme kontaktovať!

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

bahamy cruise lod carnival

Vyjadrenia klientov zo zápasov Tampa Bay Lightning, Florida Panthers

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

 • miami hokejtour beach zajazd foto
  Nedávno sme sa s partiou vrátili zo zájazdu na NHL na Floride a ja osobne nemám zájazdu čo vytknúť. Perfektný delegát, super zvládnutá organizácia aj keď to bol zo strany HokejTouru prvý zájazd na Floridu. Delegát zvládal presuny autom na jednotku, plánovanie výletov a dohoda ohľadom doplnkového programu taktiež super, komunikácia v angličnite a pomoc pri riešení nejakých drobných problémov tiež. Kvalita ubytovania bola priemerná, ale myslím, že úplne dostačujúca. Umiestnenie ubytovania výborné. Celkovo hodnotím výjazd za veľmi vydarený.
  Michal Major | Tampa Bay - Pittsburgh, Florida - Philadelphia | 21.2.2020
 • Zúčastnili sme sa zájazdu do Stockholmu na zápas NHL Tampa Bay vs Buffalo Sabers (Global Series Sweden 2019). Služby cestovky hodnotím na jednotku, delegát Jakub Loydl mal veľmi príjemný a profesiálny prístup ku klientom, poradil, pomohol, všetko klapalo na 100 % 👍😉 .....až na počasie, ale to sa ovplyvniť nedá 😜. Ďakujeme za skvelý zážitok a určite sa ešte niekedy zúčastníme nejakej vašej akcie. Všetkým odporúčam 👍
  Bohuš Šiko | Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres | 12.11.2019

O kluboch

Tampa Bay Lightning

Blesky z Tampy síce pochádzajú z nehokejovej Floridy, no už si dokázali v NHL vydobyť rešpekt a v roku 2004 vybojovali Stanley Cup. Začiatky však boli, najmä vďaka nekompetentnému manažmentu, ťažké a niekoľkokrát klubu reálne hrozilo sťahovanie. Bolts sa však vždy pozviechali a momentálne, keď ich z pozície GM vedie legendárny Steve Yzerman, je to tím s nesmierne talentovanou súpiskou a prežíva úspešné obdobie. Podobne, ako ich najväčší rival, Florida Panthers, patria do východnej konferencie, resp. jej Atlantickej divízie. Domáce zápasy hrávajú v krásnej Amalie Aréne.

Florida Panthers

Panthers sídlia na absolútne nehokejovom mieste, v dovolenkovom raji na slnečnej Floride. Práve preto mali dlho povesť klubu kam sa sťahujú najmä hokejoví „dôchodcovia“ dohrať kariéru. Tejto nálepky sa však klub chce zbaviť a robí všetko pre to, aby vznikli noví panteri. Zmenilo sa vedenie, tréneri, logo aj dresy a organizácia dáva priestor mladým talentom, čo po dlhých rokoch urobilo z panterov opäť kandidáta na postup do playoff. Florida patrí do Atlantickej divízie, východnej konferencie, kde je obrovská konkurencia. Veľkými rivalmi Panthers je susedná Tampa Bay Lightnings s ktorou sa pravidelne stretávajú v boji o vládcu Floridy.