Zájazdy do Kalifornie a Nevady

Láka vás navštíviť západné pobrežie Ameriky? Odvážte sa na veľkú cestovateľskú výzvu a spoznajte Kaliforniu a Nevadu spolu s HokejTour.sk!

Letecké zájazdy do Kalifornie a Nevady v cene od 1490 € / osoba obsahujú:

 • LETENKY
  • vhodné spojenia: Viedeň – Los Angeles, Košice – Los Angeles, Budapešť – Los Angeles
  • letiskové transfery sú v cene zájazdu
 • UBYTOVANIE
  • v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou
  • vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • podľa dostupnosti NHL (hokej), NBA (basketbal), MLB (bejzbal), NFL (americký futbal), MLS (futbal)
  • odporúčame doobjednať aj vstupenky na ďalšie miestne atrakcie
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájazdoch v Kalifornii a Nevade asistujú našim klientom skúsení delegáti
 • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre hokejové zájazdy v cene 5,5 € / osoba / deň
  • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o letenkách, vízach, ubytovaní, stravovaní, vstupenkách na zápasy a o doplnkovom programe.

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO KALIFORNIE A NEVADY S CK HOKEJTOUR:

 1. Na dokonalé spoznanie Kalifornie a Nevady je potrebná detailná príprava. Radi ju za vás absolvujú naši delegáti, ktorí vás autami prevedú tým najlepším, čo juhozápad USA ponúka. Vám sa stačí iba správne naladiť a vychutnať si neopakovateľný zážitok.
 2. V Kalifornii a Nevade sídlia hneď 4 kluby NHL (Kings, Ducks, Golden Knights, Sharks), 4 kluby NBA (Lakers, Clippers, Kings, Warriors), 3 kluby MLS (Galaxy, Los Angeles FC, Earthquakes), 5 klubov MLB (Dodgers, Angels, Athletics, Pardes, Giants) a 4 kluby NFL (Rams, Chargers, Raiders, 49ers). Že ste si nevybrali? Čítajte ďalej!
 3. Deň za dňom postupne objavíte najatraktívnejšie miesta Los Angales na čele s Venice Beach, Griffith Observatory a Hollywood Studios. Na spoznávacích výletoch autom objavíte Grand Canyon, vodné dielo Hoover Dam a mesto hriechu “Las Vegas”.
 4. Ako sa to dá všetko stihnúť za pár dní? Skúsení delegáti CK HokejTour.sk vám pripravia taký intenzívny zážitok, ako nikto iný.
 5. Zájazdy do USA organizujeme už od sezóny 2013/2014. Garantujeme najlepší pomer kvalita : cena na trhu a ponúkame vám naše skúsenosti na zabezpečenie dovolenky vášho života 🙂

kalifornia nhl hokejtour foto

Odporúčaný program zájazdu:

PONDELOK: Odlet do Los Angeles. Po prílete (časový posun – 9 hodín) presun na hotel a ubytovanie. Relax po precestovanom dni, spoločná večera s delegátom.

UTOROK: Zoznámenie sa s prostredím a dopravou. Voliteľná prehliadka mesta s delegátom (Santa Monica, Venice Beach). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

STREDA: Presun do Las Vegas, príchod na hotel a ubytovanie. Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

ŠTVRTOK: Výlet do Grand Canyonu

PIATOK: Návrat do Los Angeles. Neskôr presun k štadiónu a sledovanie vybraného zápasu NHL / NBA.

SOBOTA: Voliteľná prehliadka mesta s delegátom (Griffith Park, Hollywood Sign, Walk of Fame, Malibu)

NEDEĽA: Voliteľná prehliadka mesta s delegátom (Universal Studios, nákupy)

PONDELOK: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod) a presun na letisko. Neskôr odlet z Los Angeles.

UTOROK: Návrat do Viedne v priebehu dňa (časový posun + 9 hodín)

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na miesto a čas odletu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. Ponuku všetkých zájazdov do Kalifornie a Nevady nájdete TU.

Máte otázky alebo požiadavky? Vyplňte nasledujúci formulár a čoskoro vás budeme kontaktovať!

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Vyjadrenia klientov zo zápasov LA Kings, Vegas Golden Knights

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

 • Pekný deň prajem. Zúčastnili sme sa s mojou priateľkou zájazdu do Kalifornie v termíne od 1.3.2019 do 10.3.2019. V prvom rade musím napísať, že zájazd maximálne splnil naše očakávania. Hlavnú zásluhu má na tom delegát, zástupca spoločnosti, sprievodca, organizátor, hlavný šofér a to všetko v jednej osobe- Jakub Loydl. Ako šofér jazdil príkladne a ukážkovo, bol opatrný, správne predvídal cestnú premávku a možné riziká a ohrozenia. Vystupoval veľmi profesionálne, príjemne a skúsene vyriešil každú situáciu. Bol veľmi ochotný zastaviť na pumpách aj častejšie ako to bolo stanovené v časovom harmonograme, keďže sme boli skupina veľmi konzumná a dobré rožky z pekárničky na pumpe nám vždy dobre padli. V úlohe sprievodcu pôsobil skúsene, bol nabitý informáciami o krajine ako aj o všetkých miestach , kde sme boli. Zájazd bol krásny, time management zvládnutý bravúrne vďaka pánovi delegátovi Jakubovi. Zážitkov obrovská kopa a spomienky ostanú iba tie najlepšie. Videli sme maximálne množstvo krásnych miest, veľa štadiónov, športových zápasov a to doslova za pár dní a preto tento zájazd hodnotím veľmi kladne a vrelo ho odporúčam každému, kto chce zažiť nezabudnuteľný trip v USA s veľkým človekom a profesionálom menom Jakub Loydl. S pozdravom Pallo Igor.
  Igor Pallo | Las Vegas - Vancouver | 16.3.2019
 • Zdravíme Vás, v dňoch 01.03-10.03 sme sa zúčastnili zájazdu do LA a Las Vegas. Veľmi pekne by sme chceli poďakovať celá rodinka za nielen športový (zápasy NHL, NBA), ale hlavne cestovateľský zážitok agentúre HokejTour.sk. Menovite našim sprievodcom hlavne Kristiánovi a Jakubovi...fotky hovoria za všetko ! ĎAKUJEME Ivan Dorčík
  Ivan Dorčík | LA Kings - Chicago Blackhawks | 15.3.2019

O kluboch

LA Kings

Králi z Los Angeles prechádzajú obrovskými zmenami. V minulých sezónach síce získali až dvakrát Stanley Cup, no po posledných troch katastrofálnych sezónach, kedy bolo zjavné, že tím vyhorel, odišli prakticky všetci, ktorí na nich mali svoj podiel. Zmeny zasiahli vedenie, trénerov aj samotných hráčov a fanúšikovia veria, že prídu noví králi. Klub z horúcej Kalifornie, hráva svoje zápasy v preslávenom Staples Centre a patrí do západnej konferencie, a jej Pacifickej divízii. Divíznymi, no predovšetkým lokálnymi rivalmi v súboji o nadvládu na Kaliforniou sú najmä Anaheim Ducks, ale ostré zápasy bývajú aj so žralokmi zo susedného San José.

Vegas Golden Knights

Založiť hokejový klub v púšti je na prvý pohľad šialený počin, no marketing má svoju váhu aj v dnešnej NHL. Najnovšia adresa na mape NHL bude ostro sledovaná aj preto lebo vstúpila do ligy na úkor fanúšikmi preferovaného Quebecu. V Las Vegas je však možné úplne všetko a tak sa ľahko môže stať, že sa Golden Knights rýchlo prebojujú do špičky. Začiatky však nebudú jednoduché, hoci klub zrejme nebude mať problém nalákať k sebe kvalitných hráčov. Zaradili ho do Pacifickej divízie, západnej konferencie, kde to v súbojoch s LA Kings, Anaheimom, či San José určite bude poriadne iskriť.