Spartak Moskva – Slovan Bratislava

Atraktívny zájazd do vianočnej Moskvy, vychutnajte si nádhernú ruskú metropolu v zimnej verzii!

Letecký zájazd na zápas Spartak Moskva – Slovan Bratislava v cene od 480 € zahŕňa:

 • Obojsmernú letenku Viedeň – Moskva so všetkými poplatkami
  *alternatívne lety z iných destinácií na vyžiadanie
 • Ubytovanie na tri noci vo výbornom 3* hoteli s výhodnou polohou k centru
 • Vstupenku do sektoru hostí na zápas Spartak Moskva – Slovan Bratislava (9. 12.)
 • Víza na vstup do Ruska – nutnosť vlastniť cestovný pas platný aspoň 6 mesiacov
 • Kompletné poistenie 
 • Služby slovenského delegáta počas zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Spoločnú fotografiu účastníkov (v prípade skupinového zájazdu)
 • Kupón do Fotolabu v hodnote 30 €

*** Počas víkendu 8. – 10. 12. sa v Moskve uskutoční aj futbalový zápas Spartak – CSKA ***
(Na vyžiadanie zabezpečíme vstupenky, ak sa zápasy nebudú prekrývať)

cska-moskva-slovan-bratislava-42_906

V obrovskej ruskej metropole čaká zverencov trénera Miloša Říhu nepríjemný súper. Hráči budú musieť odovzdať prvotriedny výkon, keď chcú pomýšľať na bodový zisk. Fanúšikovia si však môžu užiť skvelý výlet do čarovnej Moskvy, ochutnať miestne špeciality a k tomu si dopriať kvalitnú hokejovú porciu.

cska-moskva-slovan-bratislava-42_884

Kontinentálna hokejová liga bude v sezóne 2017/18 ešte atraktívnejšia. Hviezdni hráči a neopakovateľné ruské prostredie, ktoré jednoducho treba zažiť. Vychutnajte si v spoločnosti CK HokejTour.sk skvelý zážitok, špecifickú atmosféru v ruských arénach a spoznajte nové miesta.

spartak-moskva-slovan-bratislava-1617-46_1017

V prípade záujmu zabezpečíme vstupenky na ostatné zápasy či iné športové a kultúrne podujatia počas pobytu alebo pripravíme doplnkový program podľa vašich požiadaviek. KONTAKTUJTE NÁS.

spartak-moskva-slovan-bratislava-1617-46_1011

Fandite štýlovo! Suveníry nájdete na WWW.FANSTORE.SK. Pri objednávke zadajte kód „HokejTour.sk“ a získate zľavu 10% na celú sumu objednávky.

O kluboch

Spartak Moskva

Moskovský klub, ktorý vychoval množstvo skvelých hokejistov (začínal v ňom napríklad Ilja Kovaľčuk), si pred pár rokmi prešiel ťažkým obdobím keď prakticky zbankrotoval a bol vylúčený z KHL. V roku 2015 sa však opäť vrátil a zdá sa, že nateraz sú zlé časy zažehnané. V Spartaku zanechali výraznú stopu aj Slováci, veď jeho historickému bodovaniu v KHL stále dominujú Štefan Ružička a Branko Radivojevič.

Slovan Bratislava

Slovan je súčasťou Kontinentálnej hokejovej ligy od roku 2012. Stále sa síce po hokejovej stránke nemôže rovnať najlepším klubom KHL, keďže má dlhodobo jeden z najnižších rozpočtov v súťaži, ale Bratislava si dlhodobo drží status miesta s najlepšími fanúšikmi a najhokejovejšou atmosférou v Ruskej nadnárodnej lige. Belasí hrávajú v západnej konferencii, v Tarasovovej divízii a každoročne tvrdo bojujú o postup do playoff.