Petrohrad – Slovan Bratislava

Atraktívny zájazd do nádherného Petrohradu, vychutnajte si ruskú metropolu v letnej verzii!

Letecký zájazd na zápas SKA Petrohrad – Slovan Bratislava v cene od 530 € zahŕňa:

 • Obojsmernú letenku Viedeň – Petrohrad so všetkými poplatkami
  *alternatívne lety z iných destinácií na vyžiadanie
 • Ubytovanie na dve noci vo výbornom 3* hoteli s výhodnou polohou k centru
 • Vstupenku do sektoru hostí na zápas SKA Petrohrad – Slovan Bratislava (23. 9.)
 • Víza na vstup do Ruska – nutnosť vlastniť cestovný pas platný aspoň 6 mesiacov
 • Kompletné poistenie
 • Služby slovenského delegáta počas zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Spoločnú fotografiu účastníkov (v prípade skupinového zájazdu)
 • Kupón do Fotolabu v hodnote 30 €

V atraktívnej metropole čaká zverencov trénera Miloša Říhu najsilnejší súper. Hráči budú musieť odovzdať prvotriedny výkon, keď chcú pomýšľať na bodový zisk. Fanúšikovia si však môžu užiť skvelý výlet do nádherného mesta, ochutnať miestne špeciality a k tomu si dopriať kvalitnú hokejovú porciu.

ms-2016-v-petrohrade-43_965

Kontinentálna hokejová liga bude v sezóne 2017/18 ešte atraktívnejšia. Hviezdni hráči a neopakovateľné ruské prostredie, ktoré jednoducho treba zažiť. Vychutnajte si v spoločnosti CK HokejTour.sk skvelý zážitok, špecifickú atmosféru v ruských arénach a spoznajte nové miesta.

SKA Petrohrad KHL

V prípade záujmu zabezpečíme vstupenky na ostatné zápasy či iné športové a kultúrne podujatia počas pobytu alebo pripravíme doplnkový program podľa vašich požiadaviek. KONTAKTUJTE NÁS.

Fandite štýlovo! Suveníry nájdete na WWW.FANSTORE.SK. Pri objednávke zadajte kód „HokejTour.sk“ a získate zľavu 10% na celú sumu objednávky.

O kluboch

Petrohrad

Najbohatší klub KHL si môže dovoliť mať v kádri aj najväčšie súčasné ruské hokejové hviezdy, ktoré rád „kradne“ aj v mocnej NHL. Petrohrad je v posledných sezónach pravidelným účastníkom finálových zápasov o Gagarinov pohár a meno klubu je na jeho podstavci vyryté už 2 krát. SKA má najvyššie priemerné návštevy v rámci KHL. Pravidelne sa môže v hľadisku spoľahnúť na viac ako 10 000 fanúšikov. Klub patrí do západnej konferencie a Tarasovovej divízie.

Slovan Bratislava

Slovan je súčasťou Kontinentálnej hokejovej ligy od roku 2012. Stále sa síce po hokejovej stránke nemôže rovnať najlepším klubom KHL, keďže má dlhodobo jeden z najnižších rozpočtov v súťaži, ale Bratislava si dlhodobo drží status miesta s najlepšími fanúšikmi a najhokejovejšou atmosférou v Ruskej nadnárodnej lige. Belasí hrávajú v západnej konferencii, v Tarasovovej divízii a každoročne tvrdo bojujú o postup do playoff.