NHL na Floride + plavba loďou po Karibiku a Bahamách

Nenechajte si ujsť naozajstnú lahôdku. Pre milovníkov NHL a tepla sme pripravili kombináciu hokeja a exotiky. V akcii sa predstavia aj naši Zdeno Chára a Erik Černák.

Letecký zájazd na NHL na Floride a plavba po Karibiku a Bahamách v cene od 1790 € / osoba obsahuje:

  • LETECKÚ DOPRAVU
    • vhodné spojenia: Viedeň – Miami, Budapešť – Miami
  • UBYTOVANIE
    • na 6 nocí v 3* hoteli, vyšší štandard na vyžiadanie
    • na 3 nocí na výletnej lodi
  • VSTUPENKY
    • na Florida – Tampa Bay (10.12. 19:00)
    • na Tampa Bay – Boston (12.12. 19:00)
    • máte záujem o samostatnú vstupenku bez dopravy a ubytovania? kontaktujte nás
  • DELEGÁTA
  • POISTENIE
  • NÁŠ TIP
    • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
    • prečo HokejTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov

NA VYŽIADANIE ZABEZPEČÍME:

  • vízový formulár ESTA na vstup do USA
  • letiskové transfery
  • vstupenky na dopravu, atrakcie a iné športové podujatia (NBA,NFL,MLS,MLB)

Odporúčaný program zájazdu: 

NEDEĽA: Odlet z Viedne. Po prílete presun na hotel a ubytovanie. Voliteľný program s delegátom (oboznámenie s prostredím, dopravou a hlavnými atrakciami).

PONDELOK: Voliteľný program s delegátom (Miami Beach,Ocean Drive).

UTOROK: Voliteľný program s delegátom (Downtown). Sledovanie zápasu Florida Panthers – Tampa Bay Lightning (19:00).

STREDA: Voliteľný program s delegátom (Key West).

ŠTVRTOK: Presun do Tampy. Sledovanie zápasu Tampa Bay Lightning – Boston Bruins (19:00).

PIATOK: Návrat do Miami, odchod na 3-dňovú plavu po Karibiku.

SOBOTA: Plavba po Karibiku.

NEDEĽA: Voľný program na Bahamách.

PONDELOK: Návrat do Miami, voľný program s delegátom.

UTOROK: Voľný program (nákupy). Odlet z Miami popoludní/večer.

STREDA: Návrat do Viedne v dopopludnajších hodinách (časový posun).

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás.

NÁŠ TIP: Pripravte sa na zájazd s predstihom. Vlajky, dresy, šály a iné suveníry v novom FAN shope.

Prejsť do FAN shopu

Vyjadrenia klientov zo zápasov Florida Panthers, Tampa Bay Lightning

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

  • Pekný deň prajem.Zúčastnili sme sa s mojou priateľkou zájazdu do Kalifornie v termíne od 1.3.2019 do 10.3.2019. V prvom rade musím napísať, že zájazd maximálne splnil naše očakávania.Hlavnú zásluhu má na tom delegát, zástupca spoločnosti, sprievodca, organizátor, hlavný šofér a to všetko v jednej osobe- Jakub Loydl.Ako šofér jazdil príkladne a ukážkovo, bol opatrný, správne predvídal cestnú premávku a možné riziká a ohrozenia.Vystupoval veľmi profesionálne, príjemne a skúsene vyriešil každú situáciu.Bol veľmi ochotný zastaviť na pumpách aj častejšie ako to bolo stanovené v časovom harmonograme, keďže sme boli skupina veľmi konzumná a dobré rožky z pekárničky na pumpe nám vždy dobre padli.V úlohe sprievodcu pôsobil skúsene, bol nabitý informáciami o krajine ako aj o všetkých miestach , kde sme boli. Zájazd bol krásny, time management zvládnutý bravúrne vďaka pánovi delegátovi Jakubovi.Zážitkov obrovská kopa a spomienky ostanú iba tie najlepšie. Videli sme maximálne množstvo krásnych miest, veľa štadiónov, športových zápasov a to doslova za pár dní a preto tento zájazd hodnotím veľmi kladne a vrelo ho odporúčam každému, kto chce zažiť nezabudnuteľný trip v USA s veľkým človekom a profesionálom menom Jakub Loydl.S pozdravom Pallo Igor.
    Igor Pallo | Las Vegas - Vancouver | 16.3.2019

O kluboch

Florida Panthers

Panthers sídlia na absolútne nehokejovom mieste, v dovolenkovom raji na slnečnej Floride. Práve preto mali dlho povesť klubu kam sa sťahujú najmä hokejoví „dôchodcovia“ dohrať kariéru. Tejto nálepky sa však klub chce zbaviť a robí všetko pre to, aby vznikli noví panteri. Zmenilo sa vedenie, tréneri, logo aj dresy a organizácia dáva priestor mladým talentom, čo po dlhých rokoch urobilo z panterov opäť kandidáta na postup do playoff. Florida patrí do Atlantickej divízie, východnej konferencie, kde je obrovská konkurencia. Veľkými rivalmi Panthers je susedná Tampa Bay Lightnings s ktorou sa pravidelne stretávajú v boji o vládcu Floridy.

Tampa Bay Lightning

Blesky z Tampy síce pochádzajú z nehokejovej Floridy, no už si dokázali v NHL vydobyť rešpekt a v roku 2004 vybojovali Stanley Cup. Začiatky však boli, najmä vďaka nekompetentnému manažmentu, ťažké a niekoľkokrát klubu reálne hrozilo sťahovanie. Bolts sa však vždy pozviechali a momentálne, keď ich z pozície GM vedie legendárny Steve Yzerman, je to tím s nesmierne talentovanou súpiskou a prežíva úspešné obdobie. Podobne, ako ich najväčší rival, Florida Panthers, patria do východnej konferencie, resp. jej Atlantickej divízie. Domáce zápasy hrávajú v krásnej Amalie Aréne.