NHL na Floride + plavba loďou po Karibiku

Užite si slnečné lúče na Floride a odštartujte rok 2022 nezabudnuteľným spôsobom! Počas 11 dní na vás čaká nabitý program, NHL, NBA a dovolenka v dovolenke – plavba loďou po Karibiku s atraktívnymi zastávkami.

Letecký zájazd na NHL na Floridu v cene od 2 390 € / osoba obsahuje:

 • LETENKU
  • spojenia: Viedeň – Tampa (s 1 prestupom), Tampa – Miami, Miami – Viedeň (s 1 prestupom)
   *letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
 • UBYTOVANIE
  • v overených hoteloch: na 2 noci v Tampe, na 4 noci na Miami
  • ďalšie 4 noci strávime na výletnej lodi po Karibiku so zastávkami v Key West a na mexickom ostrove Cozumel
 • VSTUPENKY NA 2 ZÁPASY NHL
  • Tampa Bay – Boston (sobota, 8. 1.)
  • Florida – Columbus (sobota, 15. 1.)
 • DELEGÁTA
  • Florida patria k najobľúbenejším zámorským destináciám našich klientov. Počas celej doby zájazdu sprevádzajú našich klientov skúsení delegáti a športoví nadšenci v jednom

Na vyžiadanie radi zabezpečíme aj:

 • CESTOVNÉ VÍZA
 • VSTUPENKY NA ZÁPAS NBA
  • Miami – Atlanta (piatok, 14. 1.)
 • VSTUPENKY NA ATRAKCIE
  • podľa programu zájazdu (viď nižšie)

tampa bay nhl zajazd

Program zájazdu 

PIATOK, 7.1.: Ráno odlet do Tampy. Po prílete (časový posun – 6 hodín) presun na hotel a ubytovanie. Relax po precestovanom dni, spoločná večera s delegátom.

SOBOTA, 8.1.: Vyzdvihnutie súkromných áut na prepravu a voliteľná návšteva atrakcií s delegátom (napr. historická štvrť Ybor, zábavný park Busch Gardens s unikátnou horskou dráohou, plavba rýchlostnou loďou medzi Tampou a St. Petersburgom). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie zápasu NHL Tampa Bay Lightning – Boston Bruins od 19:00 hod.

NEDEĽA, 9.1.: Odhlásenie z hotela v Tampe a presun na letisko. Odlet na Miami a presun na hotel. Voliteľný program s delegátom (napr. návšteva kubánskej štvrte, prehliadka downtownu).

PONDELOK, 10.1.: Odhlásenie z hotela na Miami a presun do prístavu. Začiatok plavby na výletnej lodi. K dispozícii je neobmedzený konzum vo vybraných reštauráciách, vonkajší bazén, fitko, umelecké vystúpenia. Za príplatok aj ďalšie služby ako wifi, masáže, alkohol.

UTOROK, 11.1.: Ráno príchod do prístavu v Key West a poldňový program na najjužnejšom kontinentálnom miete USA (napr. dom a múzeum Ernesta Hemingwaya, adrenalínové športy ako jazda na skútroch alebo parasailing).

STREDA, 12.1.: Na poludnie príchod do prístavu v mexickom Cozumel a poldňový program na exotickom ostrove (napr. potápanie, jazda na štvorkolkách, relax na pláži)

ŠTVRTOK, 13.1.: Plavba naspäť na Miami a relax na lodi (napr. diskotéka, pokrový turnaj, sauna)

PIATOK, 14.1.: Ráno príchod do prístavu na Miami a koniec plavby. Presun na hotel a odloženie batožín (ubytovanie možné od 14:00). Vyzdvihnutie súkromných áut na prepravu a voliteľná návšteva atrakcií s delegátom (napr. sledovanie zápasu NBA Miami Heat – Atlanta Hawks od 20:00 hod).

SOBOTA, 15.1.: Voliteľný program s delegátom na South Beach(napr. prechádzka po ikonickom Ocean Drive, ktorý je postavený v štýle Art Deco, relax na pláži). Neskôr presun k štadiónu a sledovanie zápasu NHL Florida Panthers – Colombus Blue Jackets od 18:00 hod. Po zápas nočný život na Ocean Drive.  

NEDEĽA, 16.1.: Voliteľný program s delegátom (návšteva prírodného parku Everglades a plavba na Airboats).

PONDELOK, 17.1.: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod) a odloženie batožiny na hoteli. Voľný program (napr. relax na pláži alebo nákupy). Neskôr presun na letisko a odlet z Miami.

UTOROK, 18.1.: Návrat do Viedne v priebehu dňa (časový posun + 6 hodín).

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na miesto a čas odletu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. Ponuku všetkých zájazdov na NHL nájdete TU.

florida - hokejtour - zájazd - slovensko

NÁŠ TIP

 • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
 • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre hokejové zájazdy v cene 5,5 € / osoba / deň, ktoré pokrýva aj storno zájazdu v prípade ochorenia na COVID-19
 • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

miami hokejtour beach zajazd foto

LÁSKA K HOKEJU JE SILNEJŠIA AKO PROTIPANDEMICKÉ OPATRENIA. UŽITE SI NHL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

 • Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov
 • Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid
 • Ak sa zápas neodohrá podľa plánu, vrátime vám voucher na 100 % zaplatenej sumy

PODMIENKY PRE VSTUP DO USA:

Spojené štáty sa pre cestujúcich z Európskej únie otvárajú od novembra 2021. Každá osoba musí pri vstupe do krajiny splniť nasledujúce podmienky:

#1 DOKONČENÉ OČKOVANIE

 • vakcínou schválenou Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO)

#2 TEST

 • PCR alebo antigen test s negatívnym výsledkom, nie starší ako 24 hodín od vykonania testu.

#3 FORMULÁR

 • Od 6. decembra 2021 sa od cestujúcich vyžaduje potvrdenie vo forme prehlásenia, že všetky informácie, ktoré o sebe uviedli sú pravdivé. Tlačivo prehlásenia a podrobnejšie informácie sú uvedené na webovom sídle Centra kontroly a prevencie chorôb.

Aktuálne podmienky pre cestovanie do všetkých futbalových krajín nájdete TU

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV.

CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach vstupu do krajiny, na štadión a tiež návratu na Slovensko na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva či vlády SR alebo iných orgánov. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale pravidlá a podmienky návratu na Slovensko už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Florida Panthers, Tampa Bay Lightning

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Nedávno sme sa s partiou vrátili zo zájazdu na NHL na Floride a ja osobne nemám zájazdu čo vytknúť. Perfektný delegát, super zvládnutá organizácia aj keď to bol zo strany HokejTouru prvý zájazd na Floridu. Delegát zvládal presuny autom na jednotku, plánovanie výletov a dohoda ohľadom doplnkového programu taktiež super, komunikácia v angličnite a pomoc pri riešení nejakých drobných problémov tiež. Kvalita ubytovania bola priemerná, ale myslím, že úplne dostačujúca. Umiestnenie ubytovania výborné. Celkovo hodnotím výjazd za veľmi vydarený.
  Michal Major | Tampa Bay - Pittsburgh, Florida - Philadelphia | 21.2.2020
 • Zúčastnili sme sa zájazdu do Stockholmu na zápas NHL Tampa Bay vs Buffalo Sabers (Global Series Sweden 2019). Služby cestovky hodnotím na jednotku, delegát Jakub Loydl mal veľmi príjemný a profesiálny prístup ku klientom, poradil, pomohol, všetko klapalo na 100 % 👍😉 .....až na počasie, ale to sa ovplyvniť nedá 😜. Ďakujeme za skvelý zážitok a určite sa ešte niekedy zúčastníme nejakej vašej akcie. Všetkým odporúčam 👍
  Bohuš Šiko | Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres | 12.11.2019

O kluboch

Florida Panthers

Panthers sídlia na absolútne nehokejovom mieste, v dovolenkovom raji na slnečnej Floride. Práve preto mali dlho povesť klubu kam sa sťahujú najmä hokejoví „dôchodcovia“ dohrať kariéru. Tejto nálepky sa však klub chce zbaviť a robí všetko pre to, aby vznikli noví panteri. Zmenilo sa vedenie, tréneri, logo aj dresy a organizácia dáva priestor mladým talentom, čo po dlhých rokoch urobilo z panterov opäť kandidáta na postup do playoff. Florida patrí do Atlantickej divízie, východnej konferencie, kde je obrovská konkurencia. Veľkými rivalmi Panthers je susedná Tampa Bay Lightnings s ktorou sa pravidelne stretávajú v boji o vládcu Floridy.

Tampa Bay Lightning

Blesky z Tampy síce pochádzajú z nehokejovej Floridy, no už si dokázali v NHL vydobyť rešpekt a v roku 2004 vybojovali Stanley Cup. Začiatky však boli, najmä vďaka nekompetentnému manažmentu, ťažké a niekoľkokrát klubu reálne hrozilo sťahovanie. Bolts sa však vždy pozviechali a momentálne, keď ich z pozície GM vedie legendárny Steve Yzerman, je to tím s nesmierne talentovanou súpiskou a prežíva úspešné obdobie. Podobne, ako ich najväčší rival, Florida Panthers, patria do východnej konferencie, resp. jej Atlantickej divízie. Domáce zápasy hrávajú v krásnej Amalie Aréne.