Dinamo Riga – Slovan Bratislava

Atraktívny zájazd do lotyšskej metropoly, vychutnajte si skvelý hokejový výlet!

Letecký zájazd na zápas Dinamo Riga – Slovan Bratislava v cene od 450 € zahŕňa:

  • Obojsmernú letenku Viedeň – Riga so všetkými poplatkami
    *alternatívne lety z iných destinácií na vyžiadanie
  • Ubytovanie na dve noci vo výbornom 3* hoteli s výhodnou polohou k centru
  • Vstupenku do sektoru hostí na zápas Dinamo Riga – Slovan Bratislava (3. 12)
  • Služby slovenského delegáta počas zájazdu (pri skupine 10 a viac klientov, resp. na vyžiadanie za príplatok)
    • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • Spoločnú fotografiu účastníkov (v prípade skupinového zájazdu)
  • Kupón do Fotolabu v hodnote 30 €

Lotyšská metropola privíta slovenského zástupcu v KHL a všetky doterajšie zápasy ponúkli zaujímavé hokejové predstavenie. Skvelé publikum, ktoré miluje hokej, stojí za svojim tímom od prvej do poslednej sekundy.

Dinamo Riga

Kontinentálna hokejová liga bude v sezóne 2017/18 ešte atraktívnejšia. Hviezdni hráči a neopakovateľné prostredie, ktoré jednoducho treba zažiť. Vychutnajte si v spoločnosti CK HokejTour.sk skvelý zážitok, špecifickú atmosféru a spoznajte nové miesta.

Riga

V prípade záujmu zabezpečíme vstupenky na ostatné zápasy či iné športové a kultúrne podujatia počas pobytu alebo pripravíme doplnkový program podľa vašich požiadaviek. KONTAKTUJTE NÁS.

Fandite štýlovo! Suveníry nájdete na WWW.FANSTORE.SK. Pri objednávke zadajte kód „HokejTour.sk“ a získate zľavu 10% na celú sumu objednávky.

O kluboch

Dinamo Riga

Lotyšský klub je jedným zo siedmych „neruských“ zástupcov KHL. Riga dlhodobo stavia svoj káder takmer výlučne z lotyšských hokejistov a je hlavným dodávateľom hráčov do lotyšskej reprezentácie. Veľký podiel úspešnom zaradení Rigy do KHL majú aj Slováci. Najmä Július Šupler, ktorý Rigu trénoval a Marcel Hossa, ktorý je doteraz jej najproduktívnejším hokejistom v dejinách KHL. Riga patrí do západnej konferencie a je súperom Slovana v Bobrovovej divízii.

Slovan Bratislava

Slovan je súčasťou Kontinentálnej hokejovej ligy od roku 2012. Stále sa síce po hokejovej stránke nemôže rovnať najlepším klubom KHL, keďže má dlhodobo jeden z najnižších rozpočtov v súťaži, ale Bratislava si dlhodobo drží status miesta s najlepšími fanúšikmi a najhokejovejšou atmosférou v Ruskej nadnárodnej lige. Belasí hrávajú v západnej konferencii, v Tarasovovej divízii a každoročne tvrdo bojujú o postup do playoff.