ArenaTour – prehliadka štadióna

CK HokejTour.sk v spolupráci s HC Slovan Bratislava pripravili na Slovensku doteraz netradičný projekt, ktorým je prehliadka štadióna – ArenaTour.

Prečo práve prehliadka štadióna?

Fanúšik Slovana považuje Zimný štadión Ondreja Nepelu za svoj druhý domov. Toto miesto mu prináša nezabudnuteľné zážitky z hry a atmosféry. Ako každý fanúšik, aj fanúšik Slovana chce byť svojmu tímu čo najbližšie. Túži vidieť priestory, kde trávi jeho obľúbený tím najviac času a nahliadnuť do zákulisia života svojho mužstva. Chce sa pozrieť aj na VIP priestory, kde sledujú súboje legendy Slovana ako Jozef Golonka, Ján Starší, Dárius Rusnák a ďalšie osobnosti.

arenatour-38_1042

Ako bude prehliadka prebiehať a aké priestory Zimného štadióna sa navštívia?

Prehliadka štadióna bude začínať zrazom na štadióne. Následne účastníci uvidia všetky zákutia arény, od tlačového centra, cez Sieň slávy a VIP priestory až po to najatraktívnejšie – hráčsku šatňu. Dostanú sa však aj na trestnú lavicu a ku striedačkám.

arenatour-38_737

FOTOGALÉRIA z ArenaTour

Čo počas prehliadky uvidíte:

  • VIP priestory arény
  • Ice ring (box časomiery, striedačky, trestné lavice)
  • Priestory kabíny A-mužstva
  • Mix zóna
  • Press centrum
  • Sieň slávy

Oficiálne termíny (prehliadky sa konajú počas víkendov/voľných dní):
*čas prehliadky bude vždy okolo poludnia*

23. december: Slovan – Jekaterinburg
30. december: Slovan – Jokerit Helsinki
7. január: Slovan – CSKA Moskva

Špeciálne termíny pre skupiny 10 a viac ľudí pripravíme na vyžiadanie.

Podmienky prehliadky:

Maximálny počet účastníkov 20. V prípade návštevy triedy zo školy je nutná prítomnosť minimálne jedného pedagóga/zodpovednej osoby.

Cena: 5 €, deti do 6 rokov zdarma.

Záujemcovia o prehliadku sa môžu informovať a záväzne prihlásiť na email: info@hokejtour.sk alebovyplnenímrezervačného frmulára.

O kluboch

ArenaTour

Slovan Bratislava

Slovan je súčasťou Kontinentálnej hokejovej ligy od roku 2012. Stále sa síce po hokejovej stránke nemôže rovnať najlepším klubom KHL, keďže má dlhodobo jeden z najnižších rozpočtov v súťaži, ale Bratislava si dlhodobo drží status miesta s najlepšími fanúšikmi a najhokejovejšou atmosférou v Ruskej nadnárodnej lige. Belasí hrávajú v západnej konferencii, v Tarasovovej divízii a každoročne tvrdo bojujú o postup do playoff.