O nás

Hlavným zámerom CK je ponúknuť kvalitný a kompletný servis športovým priaznivcom a klientom, ktorí majú záujem navštíviť najlepšie hokejové zápasy.

Či už máte záujem o KHL, NHL alebo majstrovstvá sveta, sme tu pre vás. Všetko vybavíme, vy si už budete iba užívať profesionálny servis. Ten vieme zabezpečiť vďaka dlhoročným skúsenostiam. Za dlhé roky fungovania sme naše služby neustále skvalitňovali, takže si poradíme aj s tými najnáročnejšími želaniami.

Máte záujem iba o vstupenky? Vybavíme! Alebo chcete skôr celý zájazd, pri ktorom sa postaráme o dopravu (autobusovú alebo leteckú), vstupenky, ubytovanie aj delegáta? Žiadny problém! Či ste jednotlivec, skupina alebo rovno celá firma, radi vám sprostredkujeme nezabudnuteľný hokejový zážitok.

  • Sídlo CK je v Bratislave a okrem svojich interných zamestnancov sa o vaše pohodlie budú starať externých spolupracovníci-delegáti. Tí pôsobia v najnavštevovanejších mestách ako sú Moskva, New York, Boston, Chicago, LA či Las Vegas.
  • Spolupracujeme výhradne s overenými a spoľahlivými partnermi.
  • Medzi spokojnými klientmi sú desiatky menších či väčších firiem, ktoré prekvapili svojich obchodných partnerov, upevnili vzťahy alebo potešili zamestnancov výletom za hokejom. Z našich zákazníkov sa stávajú pravidelní klienti a partneri. Spolupracujeme s HC Slovan Bratislava, HK Nitra, Digi Sport a ďalšími. 
  • Samozrejmosťou je individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Pripravíme optimálny zájazd na mieru.
  • Pre náročnejšiu klientelu zabezpečíme VIP vstupenky a kompletný servis.

Z lásky k hokeju!