VIDEO Pánik zobral všetko do vlastných rúk a znovu skóroval

Ako vám jeden strelený gól zmení život. Richard Pánik by vedel rozprávať. Formu v úvode sezóny nemal, hoci hrával v prvej lajne. Ako lekcia poslúžilo preradenie do štvrtej formácie. Jeho čas na ľade sa výrazne scvrkol. Hráč, ktorý bol na ľade aj 20 minút na zápas, na ňom razom trávil iba 12 minút. Stačil však jeden gól proti Tampe Bay a slovenský útočník sa znovu ocitol v elitnej formácii.

Trénerovi sa martinský rodák odvďačil ďalším pekným gólom. Keď sa Pánik dostal k puku v útočnom pásme, veľmi dobre si nakorčuľoval medzi súperových obrancov a nekompromisne zakončil. Prihrávka by už bola zbytočná, presne takto to malo vyzerať. Aj vďaka jeho pričineniu vyhrala Arizona už tretí zápas v rade. Tentoraz pokorila Ottawu vysoko 5:1. Pánik strávil na ľade 16 minút a pripísal si aj dva plusové body.