VIDEO Jeden z top zákerákov NHL si vyšliapol na Černáka, ten sa nedal

Erik Černák a Tom Wilson sa rozhodne nemajú v láske. Ich nevraživosť začala iba pred pár dňami, kedy domáca Tampa hostila Washington. Černák vtedy poslal výbušného Wilsona, ktorý sa chcel biť, k ľadu. Známemu bitkárovi a zákerakovi to zrejme nedalo a v odvete si na slovenského obrancu vyšliapol. Černáka nečakalo nič ľahké. Zatiaľ čo on je iba nováčikom, Wilson je agresívny typ hráča, ktorý sa vyžíva v brnkaní na nervy a pästných výmenách. Aj keď je dobre stavaný, v bitke by bol favoritom skúsenejší Wilson.

Vo štvrtkovom zápase pricestovala Tampa na ľad Capitals. Celý zápas bol poriadne nervózny. Diváci videli niekoľko ostrých konfliktov a aj bitiek. Mohli vidieť ešte o jednu viac, lenže Černák sa nenechal vyprovokovať, aj keď Wilson sa chcel silou mocou biť. 21-ročného rodáka z Košíc chytil za dres a opakovane ho udieral rukavicou do tváre. Keď to nestačilo, odhodlal sa k zákernému ťahu. Černáka buchol hokejkou do chrbta, pričom ho zasiahol aj zozadu do hlavy. Ani to ho však nevyviedlo z miery a nepustil sa do pästnej výmeny. Dvojicu napokon rozdelili rozhodcovia. Trochu zarážajúce je, že sa celá situácia odohrala priamo pod nosom jednému z rozhodcov, no domáci agresor nedostal žiadny trest.

https://twitter.com/NJviDs/status/1108533483385831425?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1108533483385831425&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.slovaknhl.sk%2F41179-paste-i-hokejka-do-hlavy-cernak-sa-zakernym-wilsonom-vyprovokovat-nedal-video.html