VIDEO Gólová premiéra Jaroša v NHL, trafil to skutočne parádne!

Slovenský obranca Christián Jaroš si v tejto sezóne konečne vybojoval pevné miesto v zostave. Netrvalo to dlho a podarilo sa mu streliť aj prvý gól. 22-ročný urastený obranca na to potreboval 18 zápasov v najlepšej hokejovej lige sveta. Jeho luxusný gól sa oplatí pozrieť, lepšie to už trafiť nešlo.

Gólový moment prišiel v správnu chvíľu. Ottawa prehrávala v tretej tretine s Minnesotou 2:4. Práve Jarošov gól osem a pol minúty pred koncom zápasu znamenal bodovú nádej. Tá vyzerala ešte reálnejšie, keď skóroval aj Colin White, lenže záver predsa len patril domácim Wild. Aj keď nemal Jarošov gól víťaznú príchuť, neskrýval radosť: „Sme sklamaní z prehry, ale som šťastný, že som konečne strelil svoj prvý gól v NHL.“