CK HokejTour už tretí rok členom prestížnej asociácie

2 minúty čítania

International Sports Travel Agencies Association (i.s.t.a.a.) je medzinárodná asociácia, ktorá združuje športové cestovné kancelárie z viac ako 50 krajín sveta.

Slovensko už tretí rok zastupuje najväčšia športová CK na Slovensku FutbalTour.sk, ktorá je materskou spoločnosťou pre HokejTour.sk.

Futbaltour_istaa

O asociácii

i.s.t.a.a. je jediná asociácia na svete, ktorá pôsobí globálne a združuje profesionálne organizácie z prostredia cestovného ruchu.

Podporuje svojich účastníkov naprieč piatimi kontinentmi, prepája ich a usiluje sa o zviditeľnenie možností investovania v oblasti športového turizmu. Okrem spolupráce poskytuje príležitosti v biznis prostredí a vo vzdelávaní. 

CK HokejTour.sk ako aktívny člen združenia disponuje certifikátom a prístupom do siete i.s.t.a.a. Zároveň má právo hlasovať o skutočnostiach týkajúcich sa fungovania asociácie.

Veľkou výhodou združenia je rozvoj a zabezpečenie pozitívnej reputácie športových udalostí.

Výhody pre našich klientov

Vďaka tomuto partnerstvu CK HokejTour.sk získava nové kontakty a ďalšie znalosti z oblasti športových zájazdov a rozširuje svoju ponuku zájazdov, predovšetkým do netypických a exotických destinácií.

Užite si zájazd bez starostí a povinnosti s plánovaním nechajte na nás. Na každú zmenu v cestovaní máme riešenie. Viac informácií nájdete TU