MS v hokeji 2024 v Česku (autobusom)

*PREDBEŽNÁ REGISTRÁCIA*

Pre veľký záujem evidujeme záujemcov o autobusový zájazd na MS 2024 v ľadovom hokeji v Prahe a Ostrave. Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať.

ZAUJÍMAVOSŤ: Naposledy Česko organizovalo majstrovstvá sveta v roku 2015, aj vtedy ho hostili Praha a Ostrava. Zo zlata sa radovala Kanada po finálovom debakli Ruska 6:1. Česká republika je spoločne so Švédskom a Švajčiarskom najčastejším usporiadateľom svetových šampionátov. Po Česku budú šampionát v roku 2025 hostiť Dánsko a práve Švédsko.
PREČO NAVŠTÍVIŤ: Majstrovstvá sveta v Českej republike patria vždy k najlepším. Českí fanúšikovia dokážu vytvoriť parádnu atmosféru a vypredávajú jeden zápas za druhým. Využite možnosti, že nemusíte za svetovým hokejom cestovať ďaleko za hranice a buďte súčasťou veľkého hokejového sviatku.
VHODNÉ PRE: Fanúšikov slovenskej reprezentácie, milovníkov medzinárodného hokeja.

MS v hokeji 2024 – Praha a Ostrava, Česká republika

 • Česká republika už patrí k tradičným usporiadateľským krajinám a rovnako ako v predchádzajúcich dvoch prípadoch, aj v roku 2024 bude turnaj hostiť Praha a Ostrava, konkrétne O2 Arena a Ostravar Aréna.

Zloženie skupín

 • Skupina A (Ostrava): USA, Švédsko, Nemecko, Slovensko, Lotyšsko, Francúzsko, Kazachstan a Poľsko
 • Skupina B (Praha): Fínsko, Kanada, Česká republika, Švajčiarsko, Dánsko, Nórsko, Rakúsko a Veľká Británia

*Šampionát sa bude hrať od 10. 5. do 26. 5. 2024*

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Budeme vás evidovať medzi záujemcami o autobusový zájazd na MS v ľadovom hokeji 2024. V prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať.  Po vyplnení rezervácie ešte nemáte garanciu zájazdu.

NÁŠ TIP

 • darujte vstupenku ako darček – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
 • potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

UŽITE SI HOKEJ BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS

 • Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov
 • Poradíme, ako si zápas užiť naplno a v prípade otázok sme k dispozícii.
 • Ak sa zápasy z pandemických dôvodov preložia, zrušia, alebo odohrajú bez divákov – automaticky vám vrátime voucher na 100% zaplatenej sumy 

AKTUÁLNE PODMIENKY PRE VSTUP DO ČESKA NÁJDETE TU.

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovensko, Česko

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

 • Chcem Vám poďakovať. Aj vďaka Vám bol hokejový zážitok úplne skvelý. Už teraz sme rozhodnutí, že budúce MS v hokeji pôjdeme opäť cez Vás. Prajem Vám kopec spokojných zákazníkov.
  Branislav Mikušiak | Slovensko - Kanada | 15.5.2023
 • Zájazd na MS v hokeji v Rige, zápasy s Českom, Lotyšskom a Kanadou som absolvoval s manželkou a synom. Organizácia zájazdu a služby boli na vysoko profesionálnej úrovni, všetko klapalo na 100 %. Ďakujeme.
  Juraj Piaček | Slovensko-Česko, Slovensko-Lotyšsko, Slovensko-Kanada | 12.5.2023

O kluboch

Slovensko

Naša hokejová reprezentácia už súperom nenaháňa strach smrtiacou ofenzívnou smršťou, no hokejisti s dvojkrížom na hrudi sú odhodlaní povstať z popola. Majstri sveta z Goteborgu vymenili dresy za obleky a opäť ich čaká ťažká úloha. Najprv ťahali náš hokej z C kategórie do Áčka a dnes musia pomôcť nájsť svojich nástupcov a vytiahnuť slovenský hokej z priemeru. Tím Slovenska „18“ na nedávnych domácich MS, ukázal, že so srdcom sa dá porážať aj najlepších a to je cesta, ako sa vrátiť späť medzi elitu. Verný slovenský fanúšik si opäť zaslúži zakričať „gól!“ a zaspievať národnú hymnu po víťaznom zápase na MS, či olympiáde.

Česko