Nákup zájazdov na splátky

Od 1. 12. 2015 je možné kúpiť zájazdy CK HokejTour.sk aj formou splátkového predaja. Nemusíte tak zaplatiť celú sumu naraz a predídete jednorázovému zaťaženiu vášho rozpočtu. 

Nákup na splátky musí vždy schváliť splátková spoločnosť, s ktorou spolupracujeme. Zohľadňuje najmä váš pravidelný príjem a výdavky s ohľadom na výšku mesačnej splátky. Ak ste zamestnaný, stačia vám 2 doklady totožnosti a potvrdenie o pravidelnom príjme.

Pred nákupom na splátky vám odporúčame pripraviť si informácie o vašom zamestnávateľovi, ako je jeho presný názov a telefónny kontakt a informácie o výške príjmu.

Nákup na splátky je možné využiť pri zájazde, ktorý je minimálne 30 dní odo dňa podpísania zmluvy. Splácanie zájazdu je však možné aj po samotnom termíne zájazdu.

Všeobecné podmienky: občan SR, vek 18 – 70 rokov, trvalý zdroj príjmov (nie je možné byť v skúšobnej dobe alebo výpovednej lehote)

Potrebné doklady: Platný občiansky preukaz, doklad pre overenie adresy (výpis z bankového účtu, doklad o zaplatení SIPO, vyúčtovanie za telefón, plyn, elektriku, nájomné, atď…)

PRODUKT1. splátka 10% + 10×10%
BAREM169
VÝŠKA ÚVERU100 EUR – 3.320 EUR
PRIAMA PLATBA10%
POČET SPLÁTOK10
POISTENIE ÚVERUs poistením / bez poistenia

Príklad:

Cena tovaru300 EUR
Priama platba30 EUR
Výška úveru300 EUR
Počet mesačných splátok10
Výška mesačnej splátky30 EUR
RPMN10%
Doba splatnosti10
Fixná úroková sadzba10%
Celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť330 EUR