VIDEO Tatarove dva góly nestačili, zápas rozhodlo neskutočné sólo!

Tomáš Tatar sa po deviatich zápasoch bez gólu konečne prebral. Na ľade New Yorku Rangers strelil prvý gól už po 23 sekundách. Brankár Lundqvist síce puk pribrzdil betónom, no napokon sa pomedzi jeho nohy predsa len dostal do bránky. Druhý gól rodáka z Dubnice prišiel v početnej výhode. V druhej tretine zvyšoval na 2:1 po výbornej práci pred bránkou súpera. Už o necelé dve minúty neskôr sa presadil aj Max Domi svojim deviatym gólom sezóny, lenže ani sľubný dvojgólový náskok Montrealu na body nestačil.

O celom zápase rozhodla krásna akcia Neala Pionku. Ten sa stal hrdinom po fantastickom sóle cez celé klzisko. Najskôr otočka v obrannom pásme, potom nakopol motory a preletel cez všetkých súperov. Primiešal do toho aj pár kľučiek a výborné krytie puku a bol z toho fantastický gól. Stalo sa tak necelé tri minútky pred koncom stretnutia. O minútu neskôr poistil triumf gólom na 5:3 Mika Zibanejad v oslabení. Dokonalá otočka.